Штеменко Павел Васильевич
Штеменко Павел Васильевич

Штеменко Павел Васильевич

потомственный  травник, психолог, преподаватель Академии.

Павел Штеменко проводит приемы пациентов - консультирование, лечение, избавление от алкогольной зависимости.


В Академии Павел Васильевич также читает семинары для специалистов и для широкого круга слушателей:

  1. Целебные растения и их применение. Когда и как собирать, сушить и хранить.
  2. Помощь родных и близких алкогольно-зависимому человеку в избавлении от этой болезни.
  3. Методы и практики знахарства.


Предлагаем Вам выдержки из беседы с Павлом Штеменко:

"Павло Васильович отримав свої знання від батька,  знахаря з діда-прадіда, який навчався науці цілительства у своїх бабусі та прабабусі:

- Наші родові знання батько доповнив, спілкуючись з іншими знахарями, а також  працюючи лісником. Річ у тім, що під час професійної підготовки майбутнім лісникам потрібно було досконало вивчити понад 1200 рослин і скласти відповідний іспит. Адже кожен лісник мав план щодо заготівлі різних лікарських рослин для медичної галузі, - розповідає цілитель.

Перші роки свого життя Павло Штеменко провів у лісі, спостерігаючи, як батько спілкується з деревами, птахами, звірами, якою довірою й гармонією наповнені їхні стосунки.

- Пригадую, як одного разу, коли ми прогулювалися лісом, батько взяв у руки змію, посадив її собі за пазуху і ми пішли далі. Нам було добре з твариною, а їй з нами - вона висунула голову у розстібнену на грудях батька сорочку і спостерігала за тим, що відбувається довкола. Потім принесли тварину на те саме місце, де знайшли, й випустили. Іншого разу батько дав мені, трирічному хлопчикові, в руки змію, і я з нею безбоязно грався.

Брав чоловік сина й на заготівлю лікарських рослин, поступово розкриваючи перед ним ази, а потім і особливі аспекти збирання та застосування трав, деякі цілительські та духовні практики.

Пізніше він направив його на навчання до професійного лікаря, цілителя, засновника школи інеології, президента Української академії цілительства Сергія Герасимовича Біната, сказавши: «Їдь до Києва, там знайдеш свого духовного наставника». Навчався Павло Васильович і в інших відомих майстрів, приміром, у Емми Іосифівни Гонікман, яка приїжджала до Києва з семінарами та лекціями. Вона також подарувала йому деякі практичні напрацювання, які збирала по зернинці, спілкуючись із знавцями народної медицини, та які відкрив їй простір."


Читать статью полностью... 

Вернуться назад